Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Przekrwione oczy przy złym samopoczuciu


Gość Kuba S.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od paru tygodniu mam kiepskie samopoczucie z rana odrazu po przebudzeniu. Rozumiem że jest to dość ogólny opis jednak postaram się wyjaśnić co odczuwam odrazu po przebudzeniu oraz skrócę moj harmonogram dnia. Objawy po przebudzeniu trwają około 1-1,5h: - pierwsza ciekawa sprawa to zaczerwienione, przekrwione oczy (odrazu napisze iż objawy występują nawet bez imprezy, bez spożycia alkoholu przy wcześniejszych 5 dniach, po normalnie przespanych 8-9h w normalnych porach, sen od 24 do 7-8-9) - żołądek, wątroba, uczucie oraz samopoczucie jak po wypiciu wczesniejszego dnia 3-4 piw, - dziwne odczucia w żołądku, wątrobie powoli ustępują po wypiciu ciepłej herbatki, rozgrzania żołądka ? Dzień: - pobudka do 1-1,5h objawy - praca siedząca - nieregularne spożywanie posiłków - pierwszy posiłek miedzy godz. 14-18 następny 20-22 (brak śniadania jest spowodowany *obrzydzeniem* do jedzenia, poprostu z rana nie potrafie nic w siebie wrzucić, nie mam ochoty nawet na ulubione potrawy, dopier po paru h (około 3-4h) przychodz głód. - 1-2h spotu co 2 dzien, jazda na rowerze. - troche stresów - a no i nie wiem czy to ważne ale spożywam prawie codziennie jakiś jogurt owocowy Przyznam szczerze że lubie smak piwa, przeważnie ok. 10 piw. tygodniowo, to jest taka średnia lecz często w tygodniu nic kompletnie nie wypijam, grzecznie czekając na weekend :) (tu oczywiscie liczba wypitych piw automatycznie sie zmniejsza) Choroby związanej z alkoholizmem myślę że nie mam gdyż potrafie się powstrzymać, nigdy nie upijam się do nieprzytomności czy do stanu gdy nie potrafie ustać na nogach, 3 piwa to jeszcze mniej wiecej taka granica po której dopiero zaczynam odczuwać alkohol, na zasadzie zwykłej fazki, no i oczywiscie jezeli zdarzają się jakies konretniejsze picie pare imprez urodzinowych pod rząd, czy poprostu więcej piw w weekend, przeważnie staram się zrobić detoks tygodniowy bez alkoholu, jednak zawsze wracam gdyż kusi mnie smak :) wiek 24lata waga 76kg wzrost 176 Nie wiem czy ten opis pomoże w jakiejś wstępnej diagnozie jednak jeżeli coś Panie Doktorze się będzie zgadzało to prosilbym o jakąś opinie oraz jakieś informacje o witaminkach na wzmocnienie, i przepraszam jezeli zamieściłem pytanie w złym dziale jednak nie wiedziałem za bardzo do czego dopasować objawy, jeżeli blędny dział proszę o przeniesienie. z góry dziękuje za odpowiedź Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×