Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Monika

Bóle żeber, pod żebrami i mostka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Monika
Od paru dni czuje bol po prawej stronie klatki piersiowej. Bola mnie zebra i tak jakby pod nimi. Jest to bol w okolicy piersi. Jezeli staram sie pochylyc w lewa strone bol uciska na mostek. Jest to mocny, klujacy bol. Mam problem z spaniem, bo kazda zmiana pozycji wywoluje mocny bol. Mam 21 lat. Od 8 roku zycia mam bole nog, rak i kregoslupa po wysilku, ale teraz te bole wystepuja znacznie rzadziej niz kiedys, wiec nie wiem czy to ma cos wspolnego z tymi bolami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Najlepiej udać się do lekarza i wykonać podstawowe badania tj. usg jamy brzusznej, morfologia krwi, które pomogą przybliżyć rozpoznanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monika
Tak, ale obecnie nie mam takiej mozliwosci, poniewaz jestem we Walii, gdzie opieka medyczna nie nalezy do najlepszych...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość DaRosAAA
Mnie tez boli to prawdopodobnie od przesilenia od pracy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kamil
ja tez mam bol silny w mostku do tego silny bol zoladka w tym samym czasie do tego dochodza silne bole nog i rak prosze mi pomoc bo te bole sa niezdozniesienia jestem blady jak sciana i tak scudlem ze szok co to moze byc ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kasia
Ja też mam ból pod lewym żebrem promieniujący do pleców od roku a kłucia w stawach od paru miesięcy .Nie wiem gdzie mam szukać pomocy już myśle o najgorszym . Mam dopiero 21 lat. Nie wiem co mi dolega???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Roman
mniej speca!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.