Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Asia

Obniżona temperatura po usunięciu woreczka żółciowego

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Asia
Witam! 31.07.2008 wycięto mi woreczek żółciowy met. laparoskopową. przez miesiąc po zabiegu stosowałam dietę i wszystko było ok. Od pewnego czasu znów, zwłaszcza rano mam bardzo luźne stolce, po postu leci ze mnie jak z kranu, pobolewa mnie brzuch, ale tak w górnej części pod zebrami albo w odczuwam jakieś dziwne przemieszczające się pieczenie w jamie brzusznej. Czasem w okolicy blizny przy pępku, czasem z prawej strony pod zebrami... lekarz ogólny bez żadnych badań zapisał mi Tribux i chce mnie skierować na badanie diagnozujące jelito wrażliwe, ale nie wiem czy to czasem nie kolejna akcja promocyjna, bo w naszej przychodni (prywatnej) często są takie organizowane i Pani doktor szuka chętnych, żeby im się opłacało ściągnąć aparat.. Dodam, że od ok. 2 tygodni cały czas mam obniżona temperaturę ciała. 36.00 stopni to mój max. Co pan radzi... czy to może mieć jakiś związek z wyciętym pęcherzykiem... martwię się o trzustkę, wątrobę itp. pzdr Asia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Najlepiej wykonać badanie usg, badanie krwi (morfologia, bilirubina, AST,ALT). Objawy mogą sugerować zespół jelita wrażliwego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.