Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość waldek

Przepuklina nawrotowa pachwinowa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość waldek
W 2003 roku bylem operowany na przpukline pachwinowa lewostronna w 2007 byl nawrot przepukliny i ponowna operacja w listopadzie 2008 bylem na badaniach usg gdzie stwierdzono trzeci nawrot dwie pierwsze operacje mialem robione w tym samym szpitalu 2009 3 lutego zglosilem sie do tego samego szpitala gdzie ordynator ustalil termin 9 luty 2009 na operacje zglosilem sie i wtyedy ordynator powiedzial ze niebedzie mnie operowal i wyslal mnie na konsultacje do szpitala wojewodzkiego tam mi powiedzilei ze musze schudnac ma 45 lat i niejestem otyly w dwoch pierwszych operacjach niewszyto mi siatki co mam robic czekc czy szukac innego szpitala prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Należy policzyć swój indeks masy i jeśli mieści się Pan w normie to nie ma nadwagi i otyłości. Trzeba skonsultować się z chirurgami w innym szpitalu. Tym razem pewnie zostanie wszyta siatka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.