Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Wypukłość przy wardze sromowej a przepuklina


Gość Paulina

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Miałam podejrzenie przepukliny jednak ciągle nikt nie wie co mi jest. Mam od kilku lat wypukłość przy wardze sromowej a od pół roku bólu pachwiny i uda. Wypukłość chowa się w zależności od pozycji. Czy to może być mięśniak? Jeśli tak to czy w tym przypadku czas jest ważny? Czy mogę poważnie zachorować? Czy mięśniak jest groźny? USG mam dopiero 2 sierpnia. Proszę o odpowiedź bo nie wiem czy mam pożyczać i iść do prywatnego lekarza żeby się wreszcie tego pozbyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było odpowiedzi i dobrze bo miałam tak silne bóle, że pojechałam do szpitala. Tym razem na 100% przepuklina zasłonowa... Skierowanie do poradni chirurgicznej - oby tym razem doszło do operacji. Stety-niestety mój stan nie wymaga pilnej interwencji chirurgicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znowu ja ponieważ lekarze sami nie wierzą w taką diagnozę, nie wierzą w o co widzą... Ból jest nie do zniesienia, ciągle czekam aż ktoś zechce mi naprawdę pomóc, ale dawanie skierowań i odsyłanie do innych to nie pomoc. Nikt nie chce mnie zoperować. Boję się, że przepuklina uwięźnie i nie przeżyje. Naoglądałam się za dużo filmów bo myślałam, że lekarzy interesują ciekawe przypadki a prawda jest taka, że nikt nie chce brać za nie odpowiedzialności i pacjent cierpiąc potworne bóle, które nie mijają po środkach przeciwbólowych, musi sam szukać pomocy po całej Polsce. Apeluję do osób, które miały przepuklinę zasłonową, apeluję do lekarzy, którzy mieli takie przypadki o pomoc w mojej diagnozie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×