Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Pęcherzyki i zmiany skórne na żołędzi penisa


Gość Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Od dłuższego czasu mam dziwne zmiany na żołędziu. Jego powierzchnia nie jest gładka. Widać na nim jak by grudki, pęcherzyki. Nie odczuwam żadnego swędzenia. Kiedyś jednak takich zmian nie było widać więc jestem zaniepokojony. Podobne zmiany widać na tym zdjęciu http://img94.imageshack.us/img94/2104/dsc06036of.jpg Nie jest do moje zdjęcie, ale zmiany są podobne. U mnie nie są widoczne *wypustki* przy koronie żołędzia, które widać na zdjęciu. Co powoduje widoczne zmiany ? W jaki sposób się ich pozbyć ? Bardzo dziękuje za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anka ot tak

po pierwsze nie masz żołędzia tylko masz żołądź i odmienia się na żołędzi - dobrze wiedzieć jaki narząd się ma. A po drugie to może być grzybiczne, nie wiem czy sama maść pomoże, spróbuj ten clotrimazol, jak nie, to pimafucort lub wizyta u lekarza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to są kłykciny, radze iśc do lekarza przepisze taki smarowidło condylline, drogie i zajebiście piecze przy nakładaniu, ale po kilku dniach odpadaja i prawie nigdy nie wracają, jest to zarazenie wirusem hpv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Justin Bamber

Siema Rozwiązałeś problem? co to może być? bo mam to samo po długotrwałym zastosowaniu Clotrimazolm te wrosty się zmniejszyły prawie ich nie widać natomiast w zwodzie powiększają się, wiecie co to może być ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również miałem taki problem. Clotrimazol faktycznie pomagał, ale tylko chwilowo. Okazało się ostatecznie, że kłopot leżał gdzie indziej. Zdiagnozowano u mnie cukrzycę... Zdaje się, że cukier w moczu powodował rozwój grzybów w tym miejscu. Po wdrożeniu leczenia insuliną ustąpiło jak ręką odjął. Nie życzę tego, ale sugerowałbym zbadać sobie cukier. Powinni Ci to zrobić w każdej przychodni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×