Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Pocenie się w okolicy odbytu przy wzdęciach i gazach


Gość smutny przystojniak

Rekomendowane odpowiedzi

Gość smutny przystojniak

Witam! Od kilku miesięcy borykam się z problem, który skutecznie niszczy moja kariere i życie osobiste. Jestem 24 letnim mężczyzną chodzę na siłownie (amatorsko, rekeacyjnie) oraz stosuje dość delikatną diete, jednak każdego poranka spotykam sie z sytuacja w ktorej po przebudzeniu zaczynam odczuwac ogromne wzdęcie, wręcz palące uczucie w żołądku, towarzyszy temu *burczenie w brzuchu* ktore wraz z kazdym nastepnym posilkiem sie wzmaga, dodatkowo towarzyszy temu *pocenie się* w okolicach odbytu, pragne dodac ze w momencie tym okolice odbytu sa cieple, mozna by ten efekt porownac do ciągłego *ściskania pośladków*. potrzebuje wyproznic sie okolo 3-4 razy w ciagu kilku godzin od przebudzenia by delikatnie zmniejszyc uczucie nabicia gazami. podczas wydalania kału towarzyszy temu spora ilość gazów(czasem czuje sie jak nabita butla gazowa). najgorszą sprawą jest pocenie odbytu, to uniemozliwia mi oddalenie sie od toalety gdyz momentalnie przesiaka nim bielizna oraz spodnie. ciężka sprawa, probowałem gastopu na wzdecia nie pomogło, zauwarzyłem że po wypiciu jednego piwa (kwaśnego) pocenie przez chwile ustępuje (efekt na ok 1h) ale przeciez to nie rozwiazanie. prosze o rade w tej kwesti, gdyz jak mozna sie domyslic jest to uciazliwy problem, tym bardziej dla tak mlodej osoby w dobrej kondycji fizycznej. Bardzo dziękuje nawet za najdrobniejsze sugestie przeciwdziałania tej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam podobny problem do tego dochodzi wydzielanie zapachu kału.Problem leży w psychice podczas stresu.Czym więcej o tym myślisz tym bardziej cię to atakuje.Wiec oprócz diety trzeba ruszyć do psychologa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×