Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zaczerwienienie żołędzi penisa


Gość berry

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lek. Jacek Ławnicki

Witam! Zaczerwienienie żołędzi może być spowodowane podrażnieniem. Innymi przyczynami dolegliwości mogą być reakcja alergiczna, czy infekcja. W celu ustalenia przyczyny dolegliwości konieczna będzie wizyta u lekarza. Po zbadaniu oraz postawieniu diagnozy możliwe będzie wdrożenie odpowiedniego leczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy wcześniej nie miałem problemów z penisem, jednak ostatnio po powrocie z Wakacji, stwierdziłem że pojawił się. Dokładniej, od jakichś dwóch miesięcy na moim członku zaczęła się pojawiać biała maź ( chyba Mastka ) jednakże nigdy wcześniej tego nie zaobserwowałem. Jednak nie o to chodzi, chodzi o to że końcówka napletka która zachodzi na żołądź zrobiła się czerwona i przy zsuwaniu go okazało sie że ta właśnie część skurczyła się, mogę ją zsunąć jednakże wiąże się to z bólem i i z pękającą skórką, dzieje się tak od powrotu z wakacji. Dodam że podczas wytrysku jak naciągnąłem napletek do samego końca (bolało jednak chciałem zobaczyć co się stanie) to poniżej zołędzia na długości jakichś dwóch centymetrów z tych ranek (lub bardzo) blisko pojawiła się biała maź ( znów chyba Mastka), wiem że muszę iść do Urologa jednakże najpierw chciałbym zasięgnąć jakichś opini. HELP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×