Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Nagły silny ból w okolicy pępka


Gość pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,nie mam już siły i przerażona jestem tym co zaczęło się ze mną dziać...Najpierw pojawiło się plamienie zamiast miesiączki,które trwało ponad 1m-c.Lekarz ginekolog po badaniach uznał,iż to tak się zdarzyło po prostu i,że w kwestii ginekologicznej wszystko jest w najlepszym porządku(USG wenatrzmaciczne...)Zaraz po tym okazło się,że to nie koniec mojego zdrowotnego dramatu.Nagle i tak naprawde nie zapowiadajaco się pojawił się silny,kłujący ból w okolicach pępka,który spowodował,że nie byłam w stanie ruszyć palcem.Lężałam zwinięta w kłębek(taka pozycja była najlepsza w natłoku tego bólu),po ok40min po prostu przeszło jakby nigdy nic.To niestety nie jedyna taka akcja,poniewaz powtórzył się ten koszmar.Podobnie z nikad ten potworny ból się pojawił i po ok40min znikł.Dodam,że pierwszy etap jest mi potwornie duszno,kreci się w głowie,wrecz robi ciemno w oczach,natomiast w **drugim etapie**robi mi się potwornie zimno-ostatnio w upał 35C leżałam nakryta kołdrą i trzęsłam z zimna,oblana zimnym potem.Mam 30lat,nigdy nic mi nie było,a teraz wertuje różne fora z nadzieja,że ktoś przezył cos podobnego.Co to może być?Własciwie jakie badania powinnyzostac wykonane?Czy zwykle USG jamy brzucha?Od tego zacząć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×