Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Mola

TSH, fT3 i fT4 po operacji tarczycy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mola
Witam serdecznie jestem blisko miesiac po operacji tarczycy - strumektomia prawostronna. wyniki TSH - 5.669, FT3 - 2.5, FT4 - 0.91. Narazie nie przyjmuje zadnych lekow. Za miesiac chce powtorzyc badania i isc do endokrynologa, aby mial porownanie. Czuje sie dobrze, mam tylko nie duze uderzenia goraca - zwlaszcza rano i troszke szybciej sie mecze. Po cichu licze rowniez na to, ze reszta tarczycy wkoncu zacznie sobie radzic i hormony wroca do normy. Czy dobrze mysle? Prosze o niezobowiazujaca porade. Z gory dziekuje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość stapler
Może tak właśnie okazać się, że połowa gruczołu tarczowego przejmie funkcję całego. Radzę jednak już teraz wykonać kontrolne badania poziomu hormonów taczycy we krwi i skonsultować się z endokrynologiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażyna
Ja tez jestem po operacji -ja oba płatóy.właśnie 8 maja mija rok Jadałam opórcz eltroxinu (100) preparaty naturalne-w listopadzie po usg wykazało prawy płat tarczycy.Czuje się wspaniale .W lutym odstawiłam definitywnie hormon tarczycy-preparatów tez juz nie biorę. Jest super.Pozdrawiam Grażyna tel.691 709 864

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość anka
jestem osiem8m po zabiegu mój wynik tsh 7*150 mlu/l co jest tego powodem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość urszula
jestem 1 miesiąc po operacji usunięcia wola guzowatego bez cech rakowych obecnie tsh-3,47 narazie nie biore leków czekam na wizytę u endokr.pozostało mocne zgrubienie nad cięciem,czy to normalne?ogólnie czuję się b.dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa
prosze o poradę jestem od 4 lat po usunięciu wola guzowatego przebywam w UK i tutaj przyjmowałam hormony w postaci tabletek lecz po urodzeniu dziecka praktycznie przestałam przyjmować tabletki hormonalne i od paru dni odczuwam kołatania serca , jak również od dłuższego czasu jest mi praktycznie non stop bardzo gorąco, a dodam że byłam strasznym zmarzluchem jak również ciężko mi się oddycha czy mogą to być objawy dużej niedoczynności z powodu odstawienia hormonów chociaż przyznam że obiawy ciepła bardziej bym przypisała nadczynności więc trochę mnie to dziwi.Bardzo proszę o poradę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×