Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bóle stresowe a guzowatość potyliczna


Gość Lukasy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przy ostatniej wizycie u lekarza rodzinnego zdiagnozował on u mnie guzowatość potyliczną zewnętrzną. Mam ją już od dłuższego czasu, nie boli etc. Nie poszedłbym jednak do lekarza, gdyby nie to że przed tygodniem sam chciałem się dowiedzieć o co chodzi. Niestety pomyliłem kości czaszki w wyszukiwarce google (ciemieniową z potyliczną) i po wyskoczeniu wyników z samymi nowotworami złapał mnie ogromny stres. Straciłem apetyt, nie mogłem zasnąć, zaczęły się małe bóle głowy i brzucha no i myślenie co to będzie. Trwało to ok.4 dni, zanim zorientowałem się o mojej pomyłce. Przy prawidłowo wpisanej kości czaszki wyszukało mi głównie kaszaki, powiększone węzły chłonne, guzowatość potyliczną i w najgorszym razie kostniaka. Po tym i wizycie u lekarza mocno się uspokoiłem, jednak lekki bardzo lekki ból głowy pozostał, czuję też ogólny dyskomfort (nie ból) przy szybkich i gwałtownych ruchach głowy w pionie i poziomie. Czy może to być coś gorszego czy dostaję normalnie *rykoszetem* po bardzo dużym stresie jaki miałem przez te kilka dni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×