Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból w okolicy żołędzi penisa podczas oddawania moczu i wytrysku


Gość Dariusz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem od 4 lat po zabiegu wodniaków jąder i obrzezania pozostały mi bóle.Podczas rozpoczecia oddawania moczu zanim on wyleci czuje ból wydaje mi sie ze gdzies w żołędzi,podczas wytrysku równiez mam bóle w postaci palenia pieczenia w cewce jak rowniez zauwazylem ze nie wszystko wylatuje.Po wytrysku szczególnie nasila mi sie oddawanie moczu.Bóle te powodują mimo wolny skurcz mięśni tak jakbym chciał z powodu bólu zachamowac oddawanie moczu czy sam wytrysk.Jak sie rozluźnie to czuje ze znowu musze isc do toalety,tak to mniej wiecej moge opisać.Przez długi czas brałem różne leki antybiotyki,przeciwbólowe,alfa blokery.Badania ogolne moczu nic nie wykazało,posiew moczu raz wykazał później juz nie wykazywał,w cystoskopii robionej 2 lata temu nic nie wyszło w urografii nic,jedynie w badaniu urodynamicznym słaby przepływ moczu 14 ml/s.Kręgosłup lędźwiowy zdrowy.Obecnie ide na rezonans miednicy małej czy to dobry wybór ? Pod jakim kontem powinno byc to badanie ? Co może mi dolegać ? Z góry dziękuje za wszelkie sugestie,ale spędza mi to sen z oczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×