Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Daria

Płyn w jamie brzusznej, powiększone węzły chłonne podbrzusza, bóle brzucha

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Daria
Witam! od jakieś czasu boli mnie brzuch. Jednakże nie codziennie, lub trwale. Bylam u ginekologa na badaniu kontrolnym po poronieniu. Powiedział że narządu rodne są w porządku i wszystko jest ok. Jednak zauważył płyn w jamie brzusznej i powiększone węzły chłonne podbrzusza... Co to może oznaczać? Proszę o odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Daria
Dodam też, że czasem kłuje mnie pod lewym żebrem mam nudności bez wymiotów. Nie mam podwyższonej temperatury ciała. waha się między 36.0-36.6 .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Daria
Moje wyniki krwi z 13.01.09. Wbc 6,7 Rbc 4,5 Hgb 13,2 Hct 38,6 Mcv 85,0 Mch 29,1 Mchc 34,2 Rdw 13,1 Plt 311,0 Mpv 9,5 Czy są one w porządku?? proszę o odp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Daria
Boli mnie także żołądek znacznie częściej niż brzuch. Właściwie brzuch już nie boli. Tylko gdy naciskam na żołądek lub coś zjem to boli. Mam tez hemoroidy. Niskie ciśnienie krwi. bóle głowy. Czy to wszystko może być też na tle nerwowym? Czy płyn w brzuchu i powiększone węzły są zawsze oznaką nowotworu?? Bardzo proszę o odp:( strasznie si denerwuje...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Zwykle przy wynikach krwi znajduje się podany zakres normy. Te wyniki są prawidłowe. Temperatura ciała 36-36,6 jest prawidłową temperaturą ciała. Ból może być pochodzenia wrzodowego. Należy skonsultować się z lekarzem, który zlecił badania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Daria
a ten płyn w jamie brzusznej i powiększone węzły maja z owrzodzeniem coś wspólnego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość daria
tez mialm takie bole ale bylam na usg i nic nie wykazalo moze zrob sobie rtg zoladka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.