Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość marry

Kłucie pod żebrami, kamienie w nerkach?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marry
Co jakiś czas czuję z tyłu pod żebrami kłucie,chcąc nabrać powietrza nasila się i tak przez chwilę aż w końcu coś jakby lekko otrze i po wszystkim. Zastanawiam się czy mogą to być kamienie w nerkach ?? Co Pan o tym sądzi ..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Może tak. Częściej jednak jest to zwykły nerwoból (neuralgia nerwów obwodowych). Aby wykluczyć kamicę nerek wystarczy wykonać USG.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość marry
ja to odczuwam jakby własnie coś nie mogło sie w jakiś kanalik zmieścić po czym wpada i czuje jak cięzko się przedarło i po tym jest wszystko ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość lucja
ja tez mam coś podobnego i odczuwam jakby kanciaste coś przelatywało i mnie odrapało wewnątrz,dlatego nie wiem czy nerwoból daje takie odczucie,że coś tam jest i jakby rozcinało mi jakąś powłokę,czy to faktycznie nerwobol daje takie dolegliwości ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Paulina
Ja mam podobnie jak chce nabrać powietrza to mnie zakuje w nerkach mam tak już dobę nie wiem czy powinnam iść do lekarza? ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kamila
No ba! Okropne uczucie. To kłucie , to coś jakby kolka. Zresztą to jest tzw. kolka nerkowa. Do lekarza! Mnie już 4 dzień trzyma...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Elena
Witam ja mam tak samo boli mnie już od trzech tygodni przy nabieraniu powietrza,nie mogę spać bo ból jest silniejszy gdy chodzę też mnie boli...Byłam u lekarza i stwierdził że to nerwoból że mnie przewiało i przepisał Ketanol...biorę tabletki a ból jak był tak i jest...proszę o pomoc....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anna
Od ponad tygodnia odczuwam ból pod rzebrami podczas chodzenia, wczoraj dostałam niemiłosiernych boleści intensywne kłucie w prawym boku, które promieniuje w dół biodra, nie mogę się położyć wyprostować kłuje jak chce głębszy oddech wziąć jedyna ulga jak jestem w pozycji pół siedzącej i do tego towarzyszy stan podgorączkowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.