Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Powiększone węzły chłonne a problemy z jelitem grubym


Gość Kasia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, Od 2 miesiecy mam problem z jelitem grubym. Jestem w trakcie diagnozowania. 2 miesiace temu zrobilam badanie moczu, wyszly bakterie i bialko. Nie bylo zadnych dolegliwosci, boli ze strony ukl. moczowego, wiec sie zdziwilam. Mimo to, dostalam antybiotyki. W ciagu miesiaca mialam 2 antybiotyki. W trakcie brania antybiotykow tylko raz pojawil sie bol w trakcie oddania moczu i grudkowe uplawy. Ale zakwasilam organizm, zasotoswalam probiotyk i wszystko minelo w ciagu 2,3dni. Minal miesiac od antybiotykow. Obecnie biore leki na jelito drazliwe, ale czeka mnie kolonoskopia, gdyz ZJD to na razie wstepna diagnoza. 3 tygodnie temu powiekszyly mi sie wezly chlonne w lewej pachwnie. (wlasnie po lewej stronie odczuwam bole ze strony jelita). Same guzki nie bola, ale jak nimi poruszam to czuje dyskomfort w pachwinie. Guzki nie sa ze soba polaczone, nie sa widoczne golym okiem, sa ruchome. Najpierw pojawil sie jeden guzek, po 2 tyg drugi. Mam je okolo 3 tygodni, nie powiekszaja sie, czasami boli mnie lewa noga. Bardziej to jest dyskomfort. Czy te powiekszone wezly to moga byc po antybiotykach? Morfologia wyszla idealna ( z rozmazem), OB-6, badanie moczu-wszystko dobrze. Nie mam goraczki, nie poce sie. Czasami mam dreszcze. Jesli np mam raka jelita grubego, i te wezly to bylyby przerzuty, to morfologia by cos wykazala?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz mieć raka jelita grubego. u mnie są powiększone tylko węzły chłonne w jelicie. mam za dużo białka zamiast 5% to mam 25% ale nie jestem pewna. szybko kolonoskopia ci się przyda bo możesz umrzeć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×