Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Biała maź po napletkiem penisa a stulejka


Gość twist_r

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. mam problem ze swoim *kolega*. otoz od jakiedgos czasu mam problem ze sciagnieciem napletka, towarzyszy temu nieprzyjemny bol, zupelnie jakby bylo za malo skory, mam wrazenie ze sama koncowka napletka jest jakby opuchnieta. poza tym we wzwodzie skora jest jakby *plastikowa*, sliska, dziwna taka. po sciagnieciu napletka wystepuje problem z jego powrotem. pod napletkiem jest biala maź, ktora systematycznie porzadnie myje. poza tym wszystkim odczuwam czasami uciazliwe swedzenie. co to moze byc? czy moze jest to wywolane czestym oddawaniem moczu? spozywam bardzo duzo napojow. czy moze to miec jakis zwiazek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lek. Jacek Ławnicki

Witam! Opisane dolegliwości mogą być związane z występowaniem stulejki. Swędzenie oraz obrzęk mogą być spowodowane infekcją. Powinien Pan udać się do specjalisty urologa, który po zbadaniu będzie mógł określić przyczynę dolegliwości oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lek. Jacek Ławnicki

Jedną z metod leczenia stulejki jest obrzezanie. W przypadku niewielkiego stopnia stulejki można usunąć ograniczoną ilość napletka. W takiej sytuacji efekt kosmetyczny powinien być zadowalający. Wizyta u urologa powinna rozwiać wszelkie wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam...mam bardzo podobny problem jak kolega.z tym ,ze stulejka nie wchodzi w gre.Mam 32 lata i jak dotad wszytko bylo jak najbardziej w porzadku,jednakze od jakiegos tygodnia zobserwowalem wlasnie zbierajaca sie biala masc pod napletkiem,zaczalem takze odczuwac bol(uczucie klucia) na napletku podczas jego sciagania...czyzby to jakas infekcja???wizyta u urologa jest konieczna? czy moze istnieje szansa iz problem sam minie??? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×