Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ostry ból pod mostkiem podczas głebokiwgo wdechu powietrza


Gość Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 21lat. Od 4 miesięcy odczuwam nieustanny ostry ból pod mostkiem, jakby szczypanie, kłucie. Objawia sie on podczas wykonywania gwałtownych ruchów oraz podczas głebokiego wdechu. Odczówam równiez delikatne bóle pod lewą pachą oraz żeber. Nie miewam zawrotów głowy, duszności, omdleń czy przewleklych chorób. Miałem robione USG tarczycy oraz jamy brzusznej, przeswietlenie klatki piersiowej i kregoslupa (cześć lędzwiowa), EKG serca oraz morfologię - wszystkie wyniki dobre. Lekarz pierwszego kontatku nie wie co mi dolega. Ps. Mam klatkę piersiową *szewską* (jak do tej pory nie miałem z tym problemów). Czy budowa klatki może być przyczyną owych bóli ? Prosze o pardę i diagnozę ? Dziękuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Oczywiście klatka szewska może powodować takie objawy w wyniku ucisku na narządy klatki piersiowej. Trudno postawić diagnozę nie mając żadnych wyników badań przed sobą. Dlatego wyniki te powinien przeanalizować inny lekarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zyje z wielkim bolem w klatce piersiowej juz od 2 lat. Lekarz zdiagnozowal zapalenie chrzastek zebrowych. Przyczyna - nie do konca wiadomo, moze byc nadmierny wysilek fizyczny, stres, przeciazenia itp. Nie ma jako takiego leczenia, musze uwazac aby nie przeciazac klatki piersiowej, polykac przeciwzapalne leki. Z naturalnych produktow bardzo pomaga imbir. Duzo czytalam na ten temat I ludzie zyja z ta dolegliwoscia przez lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×