Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Hanna P.

Duży miękki guz pod skórą na czubku głowy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Hanna P.
Mój mąż ma na czubku głowy miękki jakby galaretowaty guz, z moich obserwacji wynika, że się lekko powiększa, mo go od około półtora roku, może troszkę dłużej ma około 3 cm, gdy lekko dotykam guza, mąż mówi, że nie boli. Nie wiem czy istotny jest fakt, że mąż także traci włosy od czubka głowy ( choć w jego rodzinie wszyscy mężczyźni mają gęste włosny do późnej starości, mój mąż jest pochodzenia albańskiego ). Miewa także okresy, w których bardzo mocno boli go głowa do tego stopnia, że zatrzymuje auto, bo nie jest w stanie prowadzić. Bolą go także plecy w dolnej części kręgosłupa nawet przy niewielkim wysiłku. Dodam, że nie doznał upadku lub też uderzenia. Mój ojciec miał raka mózgu i też miał duże bóle głowy, w męża rodzinie jego wujek zmarł na raka.Proszę o wskazówki lub zakreślenie problemu. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
W przypadku bólu głowy trzeba rozważyć wykonanie tomografii komputerowej. Guzek może być tłuszczakiem. Dobrze aby przyjrzał się temu lekarz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Poszukaj na: http://www.bolimnie.com/galeria-chorob znajdziesz dużo zdjęć jak mogą wyglądać choroby ludzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.