Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zgrubienie wokół penisa oraz niepełny wzwód


Gość stefan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, już od kilku miesięcy mam problem w postaci zgrubienia biegnącego w około penisa. Znajduje się ono troszkę poniżej żołędzi. Jest bardzo twarde, znajduje się pod skórą i jest to ruchome, tzn. raz jest troche wyżej, raz niżej. Nie mam pojęcia co to może być. W dodatku mam problemy z osiągnięciem maksymalnego wzwodu, tzn wzwód ogólnie osiągam ale nie jest on tak mocny jak kiedyś, penis nie jest w pełni twardy. Kiedyś niewiele potrzebowałem aby osiągnąć pełny wzwód, teraz nawet w czasie zbliżenia ciężko go osiągnąć, a gdy już osiągne to trwa on dosłownie kilka sekund i znów jest niepełny. To zgrubienie nie boli mnie ani nic, ale sprawia pewnego rodzaju dyskomfort, ponieważ podczas dotyku czuć jak przeskakuje pod skórą. Mam 18 lat, do lekarza krępuje się pójść, tym bardziej że w moim mieście nie ma specjalisty od tych spraw. Liczę na pomoc i z góry dziękuje za wszystkie sensowne odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lek. Jacek Ławnicki

Witam! Na podstawie samego opisu trudno jest określić rodzaj zmiany. Prawidłowość budowy prącia powinien ocenić lekarz. Istnieje prawdopodobieństwo, że problemy ze wzwodem są powiązane z występującą zmianą. Proszę udać się na wizytę do specjalisty urologa. Do poradni urologicznej w ramach NFZ konieczne jest skierowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×