Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Rezonans magnetyczny przy bóli kręgosłupa


Gość Goduntertan

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Goduntertan

Witam. Boli mnie kręgosłup w odcinku piersiowym i chcę zrobić rezonans magnetyczny zanim udam się do neurologa. Rezonansy natomiast są lepsze i gorsze, zastanawia mnie jaka jego jakość (mierzona w Teslach) wystarczy w mojej sprawie? To było moje główne, najważniejsze pytanie, bo z opisu na dole Państwo nie wiele chyba mi powiecie? :) Jeżeli chodzi o mój przypadek, to zostałem lekko przygnieciony i jednocześnie pociągnięty (rozciągnięty) przez samochód, od kręgosłupa bolały żebra i nie mogłem z początku oddychać, po tygodniu, dwóch przeszło zupełnie. Po miesiącu robiąc pompki, coś mocno zabolało i *położyło* mnie na kilka minut na podłogę. Przerwałem treningi na kilka miesięcy, minęły dwa lata od wypadku, od dłuższego czasu ćwiczę ciężarami i było dobrze, póki nie wypychaliśmy samochodu z zaspy, trochę to trwało i nie było łatwo, wtedy znów pojawił się mocny ból kręgosłupa, teraz nie będę czekał na następny, poradzono mi na początku zrobić rezonans. Proszę o pomoc szanownego Państwa, z góry bardzo dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×