Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bóle kręgosłupa pomiędzy łopatkami


Gość Adam28

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 28 lat od około roku mam potworne bóle w okolicach pomiędzy łopatkami, czy pracuje czy nie one występują, faktem jest że nasilają się podczas wykonywania pracy. Problem jednak polega na tym że jeżeli coś dźwigam, lub ciężko pracuję bądź też pójdę na piłke i kładę się spać to przed samym zaśnięciem dopada mnie ból a raczej jakby coś w rodzaju skurczu czy nawet nie wiem jak to nazwać, jakby coś było pod uciskiem i nagle bum i znika naprawdę nie wiem jak to nazwać, odczuwam to po lewej stronie klatki piersiowej gdzieś pomiędzy pachą a lewą piersią, masakra zawsze występuje to po wysiłku fizycznym czy po ciężkim dniu w pracy. Dodam że krew i badania serca mam w porządku. Jeżeli ktoś ma pomysł lub zetknął się z czymś podobnym bardzo proszę o pomoc..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lek. Jacek Ławnicki

Witam! Istnieje prawdopodobieństwo, że dolegliwości mają związek z przeciążeniem mięśni podczas wysiłku fizycznego. Nie można wykluczyć zmian w obrębie kręgosłupa. Powinien Pan udać się do specjalisty ortopedy, który po zdiagnozowaniu przyczyny dolegliwości będzie mógł wdrożyć odpowiednie leczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedź, byłem jakiś czas temu u ortopedy ten stwierdził że to są wyniki przeciążenia dlatego wziąłem miesiąc urlopu w pracy, przestałem grać w piłkę w domu robiłem ćwiczenia na kręgosłup takie delikatne i nic dzień w dzień jest to samo, mam tylko dylemat czy te objawy są od odcinka piersiowego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×