Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Gorączka przy szczypaniu i krwi z penisa


Gość Darek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam dość poważny problem w fazie początkowej(pod kątem widoczności). Kilka dni temu podczas oddawania moczu czułem ból w cewce (szczypanie). Zniknęło, ale dziś rano obudziłem się o 4 (jak nigdy) i poszedłem oddać mocz, po chwili wróciłem oddać znowu i znowu (wziąłem furagin). Zauważyłem poprzednie nasilone objawy + krople krwi. Wieczorem ilość krwi się zmiejszyła, a pojawił się wyciek białej wydzieliny, częstomocz zanikł i duży ból(szczypanie) też. Dodatkowo zauważyłem jakby delikatne zmiany na napletku + gorączka wieczorem, większe odczucie członka(ból, ale nie ból) i gruczołu krokowego. Problem jest zasadniczo taki, że nie stać mnie na wizytę lekarską prywatną, a do lekarza nie mam możliwości się udać, ponieważ mam dwuletnie chore dziecko w domu i nie mogę w jego stanie z nim wyjść do końca tygodnia, także nie mam z kim go zostawić. Doraźnie biorę furagin. Mam w domu metronidazol i clindamycin (dawkowałem na ząb i zostały leki). Czy w takim wypadku (ropnym) mogę ich użyć zanim skonsultuję się z lekarzem. Zdaję sobie sprawę, że badania i tak będą konieczne, nawet jeśli powyższe leki by pomogły. Czy mam dokupić jakąś maść antygrzybiczną. Proszę o odpowiedź, ponieważ dopiero w poniedziałek będę mógł się udać do specjalisty, a do tego czasu może się zrobić nieciekawie i dziecko zupełnie nie będzie miało z kim zostać. Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lek. Jacek Ławnicki

Witam! Przyczyną dolegliwości najprawdopodobniej jest infekcja dróg moczowych. Nie powinien Pan stosować leków wydawanych na receptę bez konsultacji z lekarzem. Proszę spróbować kuracji Furaginem (dawkowanie zgodnie z zaleceniami ulotki). Jeśli dolegliwości nie będą ustępowały to konieczna będzie wizyta u lekarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×