Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból głowy po alkoholu i złe samopoczucie


Gość Julka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 19 lat i od jakiegos miesiąca problem ze zdrowiem mianowicie z głowa. Wszystko zaczeło się w drugi dzien swiąt, wypiłam parę kieliszków i strasznie zaczęła mnie bolec głowa. Poszłam spać, następnego dnia jak wstałam miałam takie dziwne wrażenie że moje lewe ucho jest zatkane, taki stan utrzymywał się parę dni, potem to samo miałam z prawym uchem. Jakieś 2 tygodnie temu zaczęło się dziać coś dziwnego z moją głową, czułam taki straszny ucisk na uszy i na skronie, miałam wrażenie, ze mi zaraz mózg wyjdzie uszami, taki ucisk straszny czułam. Miałam tak przez jakiś tydzień, zawsze zaczynało się to parę godzin po wstaniu z łóżka. Jako tako mi przeszło, ale teraz parę dni temu zachorowałam, kaszel, katar, ból gardła itd i w trakcie tej choroby zacząl bolec mnie kark i przy schylaniu głowy do przodu bolała mnie głowa, mam tak do dzisiejszego dnia, schyle głowe do dołu i czuję ten ból, dodatkowo dzisiaj podczas schylania, kaszlu itd czułam ból głowy, a teraz mam jakieś zawroty i momentrami takie pulsowanie w skroni.. do lekarza idę w czwartek, ale bardzo się boje, że to może byc jakis guz mózgu :( jeszcze nie dostałam okresu, wyskoczył mi jakiś trądzik, którego wcześniej nie miałam, po badaniu ginekologicznym okazało sie, że mam torbiele na jajniku, więc to pewnie wina tego guza mózgu :( zaburzenia jakieś hormonalne, prosze o jakąs radę, bo normalnie odchodzę juz od zmysłów :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomoże ktoś? jeszcze jedno pytanie czy krwawienie z dziąseł bez żadnej przycyny może być spowodowane wysokim ciśnieniem w głowie? dzisiaj po prostu tak bez niczego leciała mi krew z dziąsła.. bardzo się martwię tym wszystkim *(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktos w satenie udzielić mi odpowiedzi na pytanie czy ta krew moze być związana z wysokim ciśnieniem wewnątrzczaszkowym? W ddatku od dłu zszego czasu też np. jak jestem długo schylona to kapie mi woda z nosa tzn zazwyczaj jet to jedna spora kropla, a naczytałam sie i wyczytałam, że to może być płyn rdzeniowo mózgowy :( proszę o odpowiedź, dopdam, że z uszami wszystko w porządku jest i z nosem po badaniu laryngologicznym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, może i zatoki, ale jak mam sprawdzić czy są chore? nie mam kataru, nie mam zapchanego nosa ani nic z takich rzeczy, poza tym moja laryngolog powiedziała, że jest wszystko ok.. migrena hmm przy migrenie głowa raczej boli bardzo, a ja nie odczuwam jako takiego bólu tylko takie ściskanie w głowie tak jakby właśnie było tam jakieś ciśnieie wysokie i jakby mi miało rozsadzić głowę.. chociaż od paru dni nie czuję tych usisków, teraz bardziej jakieś zawroty głowy, w oczach mi się mieni jak np. długo czytam coś w necie, jestem jakaś taka nie wiem jakby oszołomiuona czy coś.. uszy mnie kłują, zęby.. a po skierowanie do neurologa dopiero idę w poniedziałek, ciekawe ile bede czekać na wizytę ech, dobija mnie to już

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem jakiś jest ale nie daj się zwariować bo popadasz w nerwicę lekarze cię zbadają powiedzą że wszystko jest ok czyli--nerwica problem tkwi w emocjach psychice przykład to to że nawet zwykłe krwawienie z dziąseł sprawia że się bardzo zamartwiasz radzę zażywać na razie jakieś środki ziołowe uspokajające a do tego znalezć hobby dobry jest sport krwawienie z dziąsłem nie jest powiązane z wysokim ciśnieniem krwi czy ciśnieniem śródczaszkowym nie przejmuj się:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×