Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Silne bóle po operacji kręgosłupa lędźwiowego


Gość ehhh , niewyspany

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ehhh , niewyspany

Witam. Jestem dwa lata po operacji odcinka lędźwiowego ( przepuklina lewostronna) Bóle były zawsze , mniejsze większe , coś tam ciągnęło , ale nigdy nie miałem uczucia , że coś podrażnia nerw. Przeszedłem grypę 2 tygodnie temu , pod koniec domowej rekonwalescencji poczułem , że coś włazi w nogę , pomyślałem , że to może przez zastój (ciągle leżałem w łóżku) ale nie.... Funkcjonuję normalnie , nie boli jak stoję , odczuwam ucisk na nerw , gdy siebie na czymś miękkim i niskim typu sofy , wersalki , podczas zakładania lewego buta, podczas zakładania bielizny daje o sobie znać mniej lub więcej , prawdziwy koszmar zaczął się 2 dni temu. Wcześniej spanie , noc pomagała mi z bólem budzilem się wypoczęty i bez bólu. . Od 2 dni , nie mogę spać , źle mi się usupia po uciska na nerw prawie w każdej pozycji w łóżku , gdy zasnę , 2 razy w ciągu nocy około godziny 1 l 4 (tak jak teraz piszę) budzi mnie potworny ból nogi , porównywalny do bólu po operacji (bez zarzycia środków KETONAL) , nie mogę wstać , z bólu można wyć , gdy wstanę nie moge przez jakiś czas ustać na lewej nodze , coś jak by mi wbija igłę.... nie wiem co się dzieje , załatwiam sobie rezonans bo ja nie pociągnę dłużej nie wysypiając się... czy ktoś może powieddzieć co to jest , że się uaktywnia tak znacząco w nocy?? czyżby kolejna operacja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×