Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zerwane więzadła wieszadłowe penisa


Gość Barakuda

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Kilka dni temu po zakończeniu malego trenignu siłowego (biceps, triceps, barki) poprzedzonego rozgrzewka i na zakonczenie streching ogólny, podczas odpoczynku i siedzenia na fotelu, poczułem napięcie takie jak przed erekcją jednak nagle poczułem nie wiem jak to określić skurcz kil i jakby ukłucie, zerwanie w kroczu poczym opadło całe napięcie (nie doszło do erekcji), tak jakby mi się coś zerwało, więzadło wieszadłowe, mechanizm odpowiedzialny za wzwód? od tego czasu mam problem z erekcja, sa nocne i poranne erekcje, ale nie takie silne jak do tej pory, penis stracił jakby na stabilności podczas erekcji i jest jakiś dziwny nie bardzo mogę nim poruszyć ku górze. Nie jestem w stanie po tym zdarzeniu utrzymać pełnej erekcji, nie wiem czy wynika to z ogormnego stresu który mi teraz towarzyszy. czy co wydaje mi się bradzo prawdopodobne jakiegoś wewnętrzenego uszkodzenia. Co mogło mi się stać, dokładnie obserwuję co się dzieję, oczywiście wybieram się do lekarza urologa wizyta za tydzień ale ciężko mi zyć w tej niepewności stąd mój post na tym forum. W sieci gdzieś wyczytałem, że zerwanych więzadeł wieszadłowych (o ile to one) nei da się już *naprawić*, czy to prawda? O ile mój problem dotyczy więzadeł, co ewentualnei innego mogło się przytrafić? Z góry dziękuję za pomoc i odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem jeszcze, że podczas porannego wzwodu dolna cześć ciało gąbczaste w której jest cewka nieusztywnia się, nie ma żadnych zewnętrznych urazów, czy mogło nastąpić jakieś uszkodzenie w samym kroczu w wewnętrznej cześci ciała gąbczastego lub mięśnia opuszkowo jamistego odpowiedzialnego za erekcje, unoszenie się członka podczas wzwodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ZAŁAMKA */

Mam tą samą sytuacje, u mnie było spowodowane to uderzeniem podczas sparingu i w pózniejszym czasie jeszcze urazem podczas seksu. Proszę jeżeli znalazłeś jakiś sposób jak sobie z tym poradzić to Ps. Dodam że z problemem borykam się od 2 lat, teraz mam 18 i dalej żaden lekarz nie potrafi zdiagnozować co mi dolega. Nie mam również porannych wzwodów lub są one bardzo bardzo słabe oraz również mam uczucie nieusztywniającego się ciała gąbczastego tylko że u góry. Widoczne u mnie jest również zgrubienie na ciele jamistym którego też lekarze nie są w stanie opisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Załamka: Znam urologa ktory jest gotowy podjąć się operacji naprawczej więzadła wieszadlowego u mnie. ( Mam praktycznie cale zerwane ze wszystkimi komplikacjami z tym związanymi) Daj jakiś namiar na siebie to powiem Co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest, tylko ze wiąże się to z pewnym ryzykiem. Moze zostać uszkodzony nerw grzbietowy, a wtedy juz nic nie pomoże. Moze się również udać, tylko ze po pewnym czasie te zszyte blonki mogą się rozchodzić, no i zawsze możesz ponownie to zerwać. Tego dowiedziałem się od poznanskiego lekarza. Obecnie leze w Białymstoku i czekam na propozycje tutejszych lekarzy. Dam znac jak bede coś wiedzial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hamak, jezeli jesteś z Poznania, albo okolic, to koniecznie jedz do dr Rolanda Dadeja. Ja bylem u niego on jako jedyny w Polsce wiedział cokolwiek o moim problemie. Nikt poza nim włącznie z *najlepszymi* specjalistami w dziedzinie urologii w kraju za których uchodzą ci z Białegostoku nie maja pojęcia o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×