Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Mateusz

Zakrzywienie penisa w dół

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mateusz
Witam mam problem z moim penisem jest on krzywy ale niechodzi o to ze jest krzywy w ktoras ze strona on jest krzywy w dół chodzi o to ze podczas wzwodu nie stoi rowno do gory tylko jest strasznie zakrzywiony w dól nie wiem co moze byc przyczyna ale chciałbym poprosic o jakas porade lub tez ćwiczenia korekcyjne zeby go wyrownać. Dziekuje z gory i pilnie prosze o odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
To może być taka uroda. Przy okazji wizytu u lekarza można poruszyć ten problem, jeśli dolegliwość sprawia ból.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mateusz
Uroda no super uroda wezcie dajcie mi jakas porade co mam z tym zrobic a nie *Uroda*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Michal
Za krotkie wedzidelko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Maciej
Mam 17 lat i mój penis jest zakrzywiony w dół. Co z tym robić ? Czy normalny penis powinien być zakrzywiony w górę ? Proszę o pomoc !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Nie ma jednoznacznego określenia, w którą stronę ma być penis zakrzywiony. Jednak, gdy żołądź zgięty jest w dół może to świadczyć o za krótkim wędzidełku napletka. Bez badania trudno określić co jest tego przyczyną, czy wszystko jest w porządku. Dlatego radzę skonsultować się z tym problemem z urologiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość adam
mam 16lat moj penis jest krzywy w dol nnie wiem co mam robic*///?? poradzcie cos a do lekarza sie troche wstydze prosze o jak najszybsze odpisanie mi na ta wypowiec

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość 123
Nie wyprostujesz go od tak. Istnieją różne *prostezy* ale nie wiele one dają. Jedyną metodą jest operacja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kuba
Mam problem z penisem. Mój penis w wzwodzie wykrzywia się w dół - to wykrzywienie nastepuje na początku penisa (koło brzucha) i przez to nie jest on nawet prostopadły ziemi. Twardnieje bez problemów, ma około 16cm, ale obawiam się, że to wykrzywienie może przeszkadzać w seksie. Niketórym panom staje w górę nawet a mi nawet nie staje prostopadle do ziemi. Co można zrobić??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Max90
Ile masz lat??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Max 90
Nie zabardzo potrafię sobie to wyobrazić..Przpraszam,ale widząc fotografię lepiej bym ocenił do jakiego lekarza (ewent.)musiałbyś się udać.Czy mając 13-14 lat podczas wzwodów też wystepowało to skrzywienie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gość90
A czy skutkiem takiego zakrzywienia w dół może być to,że nie zchodzi napletek?Ja tak mam.W czasie wzwodu napletek mi nie schodzi i jest do tego lekko w dół skrzywiony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość basia
Jezu jak to czytam to chce mi się śmiac i płakac ZAKRZYWIONY W DÓŁ? R E W E L A C J A !!! Przezyłam sówj pierwszy orgazm z mezczyzna który mial strasznie zakrzywionego w dół.. znalazł moj pkt G.. eh co prawda niektore pozycje odpadają ale jak leże na pleckach i on na mnie... sni mi się po nocach takie CUDEŃKO! dodam ze wczesniej mialam wiecej niz 5ciu partnerów!!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Maciek
ja mam podobny problem, mam 16 lat i też tak nie stoi nawet prosto, jest zakrzywiony w dól, co z tym zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jacek 16 lat
Mam ten sam problem i uważam, że może to być właśnie za krótkie wędzidełko . Nawet gdy penis jest w spoczynku to przy ściąganiu napletka wykrzywia się w dół ... Cy potrzebna wizyta urologa ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Andrzej
tez mam taki problem i juz od kilku lat ciagle o tym mysle i sam nie wiem co z tym zrobic. Rzecz w tym ze z moja zona mamy super seks ale mnie i tak ten problem meczy. Gdybym mial okazje to chetnie skorzystalbym z operacji na ktora mnie nie stac.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość skrępowany,,,,
operacja 600zł wizyta 80zł polecam ulga.....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość sdc
ja mam 15 lat i mam zakżywiony w duł między początkiem a głuwkął

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość graka
ja mam 14 lat i tez mam ten problem. jest mozliwosc ze to minie jak sie rozprawicze?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość pyton
Ja mam skrzywionego w gore jak banan.To jest dobrze czy zle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość john
odpowie ktos na to pytanie 14-latka? graka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość tytu
ja ma 14 lat i mam letko w dół wykrzywiony czy to się poprawi z wiekem. Zawsze trzymałem penisa w majtkach w dół a nie w góre może to jest ten problem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Cinek
Mam ten sam problem, niektóre partnerki narzekają na duży ból, teraz z moją dziewczyną nie moge tego robić do końca bo jest ciasna i czuła na każde skrzywienie. Też mnie to dręczy, najchętniej poddałbym się jakiejś operacji...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Szczęściarz ~
Mam 32 lata i jestem w związku ponad 11 lat z kobietą, która doznaje co najmniej 2 orgazmów podczas stosunku. Nadal powtarza, że nigdy nie zamieni mojego ZAKRZYWIONEGO W DÓŁ penisa na prostego. Więc czytając powyższe wypowiedzi zastanawiam się , jaki panowie macie problem ? To właściciele prostych przyrodzeń powinni się martwić ! Po co zmieniać naturę i jeszcze za to płacić ? Pozdrawiam serdecznie.....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.