Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Jak pozbyć się gipsu?


Gość Dre

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam od niecałego tygodnia założony gips (a raczej chyba szynę) na pękniętą kość w nadgarstku. Mam go jeszcze nosić miesiąc. No ale chyba nie dam rady... Spod gipsu wydobywa się już nieprzyjemny zapach, a swędzi strasznie. Czy da się tę szynę jakoś ściągnąć, a potem założyć z powrotem tak, aby było to niezauważalne? Będę się starał o odszkodowanie. Może można oficjalnie gips ściągnąć przed upływem tego miesiąca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lek. Jacek Ławnicki

Witam! Samodzielne zdejmowanie usztywnienia kończyny jest wysoce nieodpowiedzialne. Jeśli występują powikłania po założeniu opatrunku to należy udać się do poradni ortopedycznej. Usztywnienie zostanie zdjęte oraz, po oczyszczeniu kończyny, ponownie fachowo założone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kotolotnik zielonkawy

rzegnam i witam kotolotników zielonkawych! Obecnie mam gipssssss i ochydnie capi padliną a noszę dopiero 3 dzień mam przez to święta zmarnowane i wgl o.O Mam piknięty paluszeczek oi i maluteniecznką tyci kosteczkę i straszny smród odo gipsu :c od perfum gorzej cuchnie * jak nie umyta przez rok dupa ale prz-y-najmniej mam zwolnienie z wf i basenu oi i nie musze odrabiac chlolernych prac domowych bo mam to na tej.. p. prawej rece xd jeszcze zostajło 23 dni do ściągnięcia majtek boshe nie majtek lecz głupiego gipsu myli mi sie z wszystkim ale to nie koniec ja mam na majtkach (w pochwie) co,s duzego LBO Malego ? zobaczcie zdjęcie w zalaczniku *) narka papaptki kochane kotkolokoszki :))))) polecam seks z j,ezyczkiem *)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×