Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Podejrzenie prosaków na penisie


Gość Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Nazywam się Marcin i chciał bym usłyszeć pewną opinie od pewnego specjalisty więc dlatego przekierowano mnie tutaj.Mój problem analizowałem na wielu forach i dostałem wiele różnych odpowiedzi ale niestety nic konkretnego z nich nie wynikało.Otóż mam 18 lat i już jako mały chłopiec interesowałem się tą sprawą ale nie tak intensywnie jak teraz.Leci 6 rok od czasu zaobserwowania dziwnych grudek w okolicach pod żołędziowych na naskórku ze strony zewnętrznej,jako mały chłopiec miałem obawy i czułem dyskomfort żeby rozmawiać na ten temat z rodzicami lub też wybrać się z problemem do lekarza.Całe życie żyje w niepewnosci i postanowiłem wybrać się do urologa lecz przed wizytacja chciał bym jeszcze zaczerpnąć informacji od innych specjalistów. Objawy są zerowe. nic nie swędzi nic nie boli jak dotykam nic nie szczypie dodaję załączniki żeby można było dokonać lepszej oceny: http://imageshack.us/photo/my-images/854/dsc09444v.jpg/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem otóż mam 15 lat i chciałbym się dowiedzieć co mi dolega a mianowicie po masturbacji mój żoładź jest bardzo czerwony a w stanie spoczynku rowek zażołędny jest średnio a czasem bardzo zaczerwieniony a powinien być raczej lekko fioletowy na napletku są 2 czerwone punkciki co to jest.Mam jeszcze jedno pytanie czy napletek powinien być trochę czerwony i czy cewka moczowa wokół też powinna być czerwona prosze o szybka odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×