Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Napadowy ból głowy i paraliż ciała


Gość Grażyna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich jestem tu nowa, i szukam pomocy , informacji. od prawie 2 lat mam jakieś dziwne ataki objawiają się tym że najpierw dopada mnie bardzo silny ból głowy który promieniuje od tyłu głowy do pasa senność, jest mi słabo i nagle paraliżuję mi nogi a ręce wykręca i potem paraliżuję nie mogę oddychać ból przy tych atakach jest nie do opisania. Lekarze wmawiają mi tężyczkę i nerwicę tylko że badania laboratoryjne wykluczyły tężyczkę a psychiatra wykluczył nerwicę, ale lekarze upierają się przy swoim mimo ze mają wyniki badań i opinię psychologa i psychiatry. dodam jeszcze ze 2 tyg temu wykryto u mnie naczyniaka w kręgosłupie szyjnym w trzonie C6. Jeżeli ktoś wie co mi może dolegać to proszę o odpowiedz bardzo mi na ty zależy... POZDRAWIAM Grażyna Prociw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisała Pani nic o neurologu, neurochirurgu, opisane objawy dokładnie pasują do lokalizacji zmiany w podanej lokalizacji. Najprawdopodobniej będzie zaproponowane leczenie operacyjne jeśli te napady przeszkadzają Pani znacznie, lub nasilają się. Proszę kontaktować się z neurologiem lub neurochirurgiem(lepiej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie dziękuję bardzo za odpowiedz, Jeżeli chodzi o neurologa to oczywiście byłam i skierował mnie do szpitala miejskiego w Gdyni ale mnie nie przyjęli na oddział ani nie zrobili żadnych badań, tylko stwierdzili ze mam się leczyć u swojego neurologa, mój neurolog natomiast podejrzewał padaczkę. Mam jeszcze jedno pytanie czy ten naczyniak może się przerzucić na inne organy i czy tego typu naczyniaki mogą być złośliwe, i jak to można zbadać czy będę musiała przechodzić biopsję zeby pobrać wycinek do badania.. Proszę o szybką odpowiedz.... Z.P POZDRAWIAM Grażyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Objawy wskazują, że naczyniak nie rośnie szybko, mało prawdopodobne aby zagrażał Pani w inny sposób niż w danym miejscu. Proszę nie zaniedbać sprawy i szukać pomocy (porady) u neurochirurgów - najlepiej z badaniami obrazowymi w ręce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×