Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Rana szarpana dłoni


Gość Robert

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem uraz lewej dłoni pod palcem wskazującym piłą tarczową .Na pogotowiu opatrzono ranę założono szwy po 10 dniach zdjęto.Chirurg wypisał mi zaświadczenie do ubezpieczenia rana goi się prawidłowo bez wysięków itd w ogóle na mnie nie patrząc , w ten sam dzień po zdjęciu szwów rana pękła a z niej wyciekła żółtawa ropa moje pytanie brzmi, pracuję przy rybach zawsze mam sprawdzane dłonie przed pracą na ewentualne skaleczenia i urazy skóry.Moim zdaniem dyskwalifikuje to mnie z pracy gdzie muszę się udać z taką raną ?dodam że ma głebokość około 3mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie odpowiedziałem na to pytanie będąc dziś u lekarza pierwszego kontaktu.... Rana otwarta nie nadaje się do ponownego szycia,ropa której nie zauważył chirurg została zauważona przez lekarza internistę który zapisał mi maść na antybiotykach.Kategoryczny zakaz pójścia do pracy grożący zakażeniem wywołanym przez mięso lub pochodne jak wiadomo ryba psuje się najszybciej.Po wieku pana chirurga stwierdzam że to chyba doświadczony człowiek który przyjął mnie na odczepne , jeśli tak działa służba zdrowia to ja dziękuje.Szkoda że nie można zaprzestać odprowadzać składek całkowicie skoro lekarze i tak nie pomagają .Opinie które słyszałem o szpitalu wojskowym wydawane przez pacjentów to lepiej umrzeć w domu niż do nich iść niestety muszę to potwierdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×