Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bóle i strzelanie w nadgarstkach i przedramieniach po kolizji samochodowej


Gość paralityk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie was wszystkich, mam nie lada problem ze swoim zdrowiem od września ub. roku. Otóż 9.09.2011r miałem niestety udział w kolizji drogowej jadąc na rondzie wjechała kobieta przy zjeździe z ronda (dwa pasy do zjazdu wewn. jak i zewn. wewn. mający możliwość objechania ronda - ja jechałem wewn.) nie ustępując mi pierwszeństwa przejazdu uderzyła w moje prawe koło - byłem kierowcą auta, w które uderzyła. W momencie uderzenia trzymałem skręconą w prawo kierownicę, następnie po uderzeniu zostałem zepchnięty na krawężnik i również dalej trzymałem kierownicę próbując opanować auto. Od razu po uderzeniu nie czułem bólu w rękach. Po ok. 2godz. zacząłem odczuwać ból w okolicy szyi, ból w rękach zacząłem odczuwać dopiero na następny dzień, jednak to jeszcze nie było to, co odczuwam teraz po roku czasu. Nie jestem w stanie dźwigać cięższych rzeczy - lecą mi z rąk, czuję wtedy jakby mi rozrywało nadgarstki. Bez obciążenia jak nimi ruszam słychać strzelanie, czuję, że coś mi przeskakuje. Ból promieniuje na całe przedramienia, aż do łokci. Chodzę od ortopedy do ortopedy i nic poza badaniem z rękoma na krzyż nikt więcej nie drąży mojej dolegliwości. Neurolodzy również badają na swój sposób i wychodzi, że jest wszystko w porządku ze mną, przepisują mi takie leki jak np. neurovit. Po roku czasu czuję się coraz gorzej, nie mogę zbytnio obciążać rąk, a problem jak nie był rozwiązany tak dalej nie jest. Daremne moje poszukiwania specjalisty, który temu zaradzi, nie chcę tracić więcej pieniędzy i czasu. Potrzebuję nakierowania, porady w którą stronę iść, jakie badania mam zrobić, chcę się wyleczyć całkowicie. Mieszkam we Wrocławiu i tutaj się badam, jeżdżę jednak co dwa tygodnie w woj. łódzkie i tam mam lekarza rodzinnego. Bardzo proszę kompetentne osoby o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Pana, wydaje mi sie, ze powinien Pan skontaktowac sie z doswiadczonym chirurgiem reki, nie ortopeda. Zachecam do kontaktu z dr Tomaszem Matuszewskim. Jezeli przyjezdza Pan do Warszawy - prosze sie z nim skontaktowac lub napisac za posrednictwem strony www. Jest chirurgiem plastykiem z kilkudziesiecioletnim doswiadczeniem w zakresie chirurgii reki. Aktualnie przyjmuje w klinice Model Med w Warszawie. Polecam, znam wiele osob ktorym pomogl w beznadziejnych przypadkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję za odpowiedź, choć podejrzewam, że z kośćmi nie ma mój uraz wiele wspólnego... raczej zechcę w pierwszej kolejności zbadać jeszcze raz wszystko pod względem ścięgien, stawów i chrząstek - czy bada to chirurg? Jeśli nie, to prosiłbym o namiar na specjalistę - najlepiej z Wrocławia, bądź okolic Łodzi - do Warszawy wolałbym się nie wybierać - rzadko mam okazję tam pojechać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×