Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Plastyka pochwy dla kobiety, która nie rodziła


Gość Kasia

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 20 lat, w wieku 16 straciłam dziewictwo moj pierwszy chlopak stwierdził ze jestem za luzna. Wpierw sie nie przejełam bo myslalam ze to on ma za malego czlonka, lecz przy innych partnerach a uprawialam seks rzadko, nie mialam satysfakcji. Praktycznie nie czuje penisa w pochwie, probowalam przez rok cwiczen miesni Kegla i abstencje seksualna przez ten czas, czyli zero stosunkow, masturbacji a nawet uzywania tamponow, lecz te cwiczenia wykonywane codziennie nic nie daly. Na dzien dzisiejszy moja pochwa jest tak szeroka ze bez problemu wloze 4 palce , zlaczone kazdy obok siebie i to w dodatku gdy nie jestem podniecona moja pochwa jest szeroka na ok. 6 cm. Po kilku stosunkach na przestrzeni tych 4 lat stwierdzilam, ze ze mna jest cos nie tak. Jeden chlopak rozpuscil o mnie plotke ze * mam wiadro miedzy nogami * , i ze *jestem rozpechana* , i ja wiedzialam ze to prawda, ale najbardziej bolalo mnie to ze przez te 4 lata kochalam sie jakies 20 razy , i nigdy nie rodzilam a mam tak luzno, tak jak opisuja na forach kobiety po ciazy... Przez to mam mysle samobojcze, czuje sie jak smiec, mimo ze nie *puszczam sie*, to mam taka pochwe, za co los mnie skazal ? Stad moje pytanie, czy jest ktos kto zna podobny przypadek by dziewczyna ktora nigdy nie rodzila, ani nie kochala sie czesto miala taka pochwe? Czy to moze byc wrodzone? Bylam u ginekologa prywatnie lecz on za zabieg chce 5000zł. Nie stac mnie na to, co prawda czytalam ze plastyka pochwy jest refundowana przez NFZ lecz kobiety ktore sie wypowiadaly, z reguly sa nawet po kilku porodach . Ale nigdzie nie moge znalezc informacji, czy kobieta ktora nigdy nie rodzila dostala takowa refundacje. Czy ginekolog NFZ ktoremu zglosze swoj problem potrakuje mnie powaznie? Czy w moim przypadku gdy nie rodzilam , operacja na fundusz jest realna ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość magdaee

Jeśli rekonstrukcja błony dziewiczej we Wrocławiu, to tylko informacji należy szukać http://www.ginekologia-plastyczna.pl, ten lekarz to prawdziwy specjalista i co ważne można liczyć na pełną dyskrecje, co akurat w przypadku tego zabiegu jest bardzo ważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×