Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Silne bóle pleców po upadku a Fibromylagia


Gość sebastian

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie Mam na imię Sebastian i mam pewien kłopot - w 2006 po wypadku (spadłem ze schodów w pracy ) nie chodziłem przez rok, po rehabilitacji dostałem rentę na Guernsey, niestety Guernsey nie jest krajem unijnym i renta ta po powrocie do polski mi nie przysługuje - tak mi powiedziano w Polsce. Mam potężne bóle pleców, głowy i kończyn szczególnie wzrastają z chodzeniem. Lekarze na Guernsey sugerowali że jest to rodzaj Fibromyalgii - z tymże w polsce żaden ze specjalistów nie chce mnie skierować na odpowiednie badania bo uważają że to nie jest choroba. Czy ktoś zna jakiegoś specjalistę w tej mierze - prosiłbym o pomoc. Dodam jeszcze z całym szacunkiem że całą dokumentację medyczną mam w języku angielskim a większość lekarzy, których spotykam w Polsce dotąd - to ani be , ani me w tym języku . Jeden w związku z tym przepisał mi nawet zestaw do baniek bezogniowych , jakby to miało mi pomóc ? http://www.nokaut.pl/pozostale-artykuly-medyczne/pompka-do-baniek-bezogniowych.html Czy u nas w Polsce jest jakiś ośrodek zajmujący się fibromyalgią ? Proszę o kontakt na mail - nunaki01@wp.pl - dziękuje serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×