Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból kręgosłupa na odcinku piersiowym


Gość Michal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Od jakiegoś czasu boli mnie kręgosłup, wydaje mi się, że w odcinku piersiowym. Nie jest to jakiś bardzo silny ból uniemożliwiający funkcjonowanie, ale jednak boli. Pracuję po 8 godzin przy komputerze i właśnie podczas siedzenia przy biurku ból jest bardziej uciążliwy, co nie zmienia faktu, że boli praktycznie cały czas. Wydaje mi się, że gdy próbuje siedzieć prosto ból wydaje się być troszkę silniejszy. Do tego dochodzi jakby kłujący ból w okolicy barku/łopatki. Ten ból jest dużo bardziej uciążliwy. Zdarzało mi się, że odczuwałem ten ból już od dłuższego czasu jednak wtedy nie był on tak uciążliwy i szybko mijał. Jednak trochę po pojawieniu się bólów kręgosłupa ten ból się nasilił, zaczęło się od sytuacji kiedy pchałem wózek z dzieckiem. Teraz za każdym razem po chwili pchania wózka lub pracy przy klawiaturze ból staje się silniejszy. Dodam, że mam skrzywienie kręgosłupa stwierdzone jeszcze w czasach szkoły podstawowej, aktualnie mam 27 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wypadku a jest już 2 miesiące mam ostry ból przy pewnych ruchach.ból jest na wysokości kręgów piersiowych.Jakby ktoś wbijal nóż.oprócz tego przy siedzeniu zaczyna mi drętwieć lewa strona pleców aż do palenia jakby wylewana była gorąca woda.w szpitalu miałem robione rtg i ct głowy odcinek szyjny,piersiowy i lędzwiowy.Bez zmian.od 3 tygodni pojawił się także ból samego kręgosłupa na odcinku piersiowym.jestem załamany.Byłem u neurologa,brałem tabletki oraz 20 zastrzyków i bez zmian a nawet jest gorzej.Proszę o pomoc jakie jeszcze lekarz powinien zlecić badanie.Mam 36 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×