Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Maśc bez recepty na wchłonięcie hemoroidów


Gość Andrzej_23_lata

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Andrzej_23_lata

Witam, przeczytałem już masę artykułów na tymże forum lecz moje pytanie jest troszkę inne. od tygodnia stosuję czopki glicerolowe na wypróżnianie (codziennie rano), nie mogłem ostatniego czasu się wypróżnić więc przed pracą o 6 rano aplikowałem czopka i starałem się wypróżnić. Pomagało to, lecz czasami nie jadłem zbyt wiele i przez te 7 dni dalej stosowałem czopki, nawet jak prawie nie było stolca. Chyba przez coranne zaparcia nabawiłem się hemoroidów. Zauważyłem u wyjścia odbytu taką kulkę która się rusza (kuję przy dotknięciu) i gdy stękam to ona jak gdyby robi się większa. Nie boli mnie ani nic z tych rzeczy (przypomnę tylko że tydzień temu nie było czegoś takiego, dopiero poi tygodniu stosowania tych czopków i zaparciu zauważyłem takie coś), mam pytanie do Panów chirurgów: czy mógłbym kupić sobie w aptece jakąś maść bądź coś innego co spowodowałoby może jakoś wchłonięcie tej gulki? I czy profilaktyczne łykanie witaminy C może mi pomóc? Bardzo mnie to krępuje i obawiam się że może się to powiększyć? Kulka ta jest słabo wyczuwalna przy samym ujściu odbytu, gdy np się schylę i wykonam parcie tak jak gdybym chciał się wypróżnić to wtedy wyczuwam że ta gulka jest większa i tak trochę wychodzi. Nie boli to, tylko kłuje przy dotknięciu ale większych problemów z tym nie mam. Czy moglibyście Państwo polecić mi jakąs maść na to, albo cokolwiek co by pomogło aby ta gulka się wchłonęła? I czy jest jakaś szansa żeby tak w ogóle się stało? Bardzo mi zalezy na odpowiedzi, chciałbym iść po tą maść. dodam że przy wypróżnianiu mnie nie boli to coś. pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×