Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Stłuczenie kostki u stopy


Gość Asia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 26 lat i jestem osobą szczupłą. 3 miesiące temu kupiłam sobie łyżworolki. Jeżdżę bardzo dobrze. Ale już pierwszego dnia jazdy miałam przeraźliwy ból w kostce (po stronie wewnętrzej) u prawej stopy. oczywiście pierw pomyślałam, że noga musi się dostosować, jednak jeżdzę systematycznie i ten ból pojawia mi się do dzisiaj, za każdym razem taki sam. Wygląda to tak, że pierw (po zdjeciu buta) kostka jest bardzo spuchnięta. Po zdjęciu rolki nie mogę jej dotknąć nawet palcem. Nakładam od razu altacet, który bardzo pomaga.W zasadzie bez niego bol nie ustapi nawet po 2 tygodniach. Nie wiem skąd bierze się te stłuczenie. Mam szczupłe nogi, ale do rolek/łyżew zakładam dwie grube skarpety. Numer buta (rolek) mam dobrze dopasowany jak i *scisniecie* obuwia. Rolki rowniez sa dosc dobrej firmy. Nie wiem takze co w srodku buta, moze mi powodowac taki uraz. Bol nie pojawia sie w drugiej nodze, tylko w tej. Bardzo proszę o poradę, ponieważ na dzien dzisiejszy, jak zniknie mi opuchlizna i ustanie bol, moja kostka jest dwa razy wieksza niz ta druga, wyglada to strasznie. Bardzo kocham te sporty i chcialabym sobie jakos z tym poradzic, by moc bez bolu jezdzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×