Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bolesność penisa przy prosakach i trudnościach w ściągnięciu skóry z penisa


Gość Kamil

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Otóż mam 17 lat i kilka problemów ze swoim penisiem, nie wiem czy do czegokolwiek się nadaje... Napiszę w punktach, żeby było łatwiej. 1. Mój penis jest mały, ma około 11cm? w wzwodzie. Jak najlepiej go wydłużyć, i czy jest taka możliwość? 2. Cięzko schodzi skóra z napletka. Kiedyś nie chciała schodzić wcale, ale rozćwiczyłem trochę i schodzi bez problemu w zwisie, natomiast jak mam mocny wzwód to już troche ciężej i trochę boli w najszerszym miejscu żołędzia i pod żołędziem i ciężko mi określić, ale także wydaje mi się, że wtedy też boli mnie wędziełko. Co z tym zrobić? Kiedyś chyba też podczas masturbacji jakoś naderwałem czy coś, bo baardzo małe oznaki krwi się chyba pojawiły na wędziełku. 3. Prosaki na żołędziu (takie białe kropki) Są na to jakieś maście czy coś? ładnie to nie wygląda... 4. Nadwrażliwość, jak ją leczyć? Kiedyś była całego żołędzia, ale teraz tak do połowy jest git bo dotykałem i puszczałem wodę z prysznica, czy to pomogło, czy jednak co innego? A i jak jest w zwisie to nie ma aż takiego dyskomfortu jak w stanie. 5.Gdy jest w zwodzie bolą ruchy w na boki i w dół. W dół kawałek można bez bólu, na boki też, ale jak mocniej to boli. Do góry bez problemu, tak ma być czy coś nie tak i czy da się coś z tym zrobić. 6.Wizyta u urologa. Tam mam zamiar się wybrać, żeby On też to wszystko obadał. Ile taka wizyta kosztuję? Czy można jakoś za darmo wziąć skierowanie od lekarza rodzinnego? I jeśli tak to czy rodzinny będzie też chciał na **niego** patrzeć? Bardzo przepraszam, że tak się rozpisałem, ale nie wiem czy mój penis się do czegoś nadaję :( Mam 17 lat i niecałe 180cm wzrostu, boje się mieć dziewczynę, bo boję się, że jak przyjdzie co do czego to albo zaniemogę albo mnie wyśmieje :( Naprawde, da się go jakoś doprowadzić do ładu? Pozdrawiam i proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×