Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Marta....

Blizna po operacji przepukliny kresy białej

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marta....
Witam Pana Doktora! Nzywam się Marta i 17.09.2012 przebyłam operacje na przepukline kresy bialej oraz przepukline pepkową. Po powrocie do domu moglam zobaczyc w lusterku wreszcie swoj brzuch...To co zobaczyłam podłamało mnie psychicznie.Lekarz zrobił mi zakladkę na brzuchu oraz paskudne dziury wokuł pepka. Po tygoniu bylam na zdjeciu szwów.Pielengniarka na moje pytanie czy to tak ma wyglądać ,odparla zeby stosowac maśc na blizy. Lelarz zaś powiedział ze wszytsko powinno byc dobrze. Bardzo mnie doluje wyglad mojego brzucha, dlatego proszę o odpowiedz. Czy ta zakładka zniknie??/ ona jest nad pepkiem ciemno czerwona kreska/ Czy dziury tez znikna?? GDYBY BYŁA POTRZEBA MOGĘ Przesyłam fotkę. Z Poważaniem MARTA

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Medicus
Witaj! Z pewnością powinnaś zastosować preparaty, które mają na celu zmniejszenie widoczności blizn. Trudno bez obejrzenia blizn stwierdzić, czy w przyszłości będą aż tak widoczne jak w chwili obecnej. Jeśli efekt gojenia nie będzie satysfakcjonujący to zawsze możesz skorzystać z usług http://ranking.abczdrowie.pl/c/7,lekarza-medycyny-estetycznej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ala
tez przeszlam ta operacje 19 listopada minol miesiac i z blizny nie jestem zadowolona ale z czasem robi sie coraz mniej widoczna mialam duze ciecie ale tak juz sie z tym pogodzilam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość SYLWIA
jak ja byłam u lekarza chirurga to powiedział że będę mieć blizne po operacji to lepiej umrzeć żeby nie mieć blizny.w piątek miałam zabieg nie wiem jaka będzie blizna ale zyje i to jest najważniejsze a mam dla kogo.pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.