Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Sport po obcięciu palca przy śrubie w palcu


Gość Mariusz

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wielki problem,a chodzi o mojego palca wskazującego w prawej ręce.3 miesiące temu miałem wypadek w pracy i odcieło mi prawie całego palca,ścięgna przecięte i około 60-70 % kości,cięcie skośne,przeszłem operacje zszywania ścięgien oraz w kość wsadzili mi śrube,pózniej okazawszy się na całe zycie.Jestem juz po rehabilitacji,palec troche krzywy,ale najwazniejsze że to normalnie funkcjonuje wszystkie czyności codzienne wykonuje normalnie,palec się zgina ,prostuje oraz zaciskam pieść,śrube mam od zewnetrznej strony,a teraz dojde do sedna sprawy. Od wielu lat trenuje MMA,i czy myślicie że będe mógł wrócić do sportu ? zaciskam piąstke i próbuje uderzać w worek np.20% siły i nie odczuwam żadnej boleści.Czy znacie kogoś kto ma jakieś *śruby* i normalnie uprawiają sport ? wiem że powinienem chodzić po lekarzach i ich opinią się kierować ,lecz jestem obecnie za granicą i nie na tyle znam język by załatwiać to tu,jedyne co zrobiłem to wysłałem zdjęcia rentgenowskie znajomemu do Pl i on ma cos pochodzić i popytać. Pozdrowienia ! może troche głupi temat,lecz zrozumcie mnie że po tym wypadku mój swiat sportowy się załamał,a sport towarzyszy mi od młodych lat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×