Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Katarzyna

Współżycie po wycięciu torbieli z jajnika

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Katarzyna
Niedługo czeka mnie operacja usunięcia dużej (10cm) torbieli z jajnika. Torbiel znajduje się obok pęcherza, na która naciska co sprawia, że muszę częściej korzystać z toalety. zastanawiam się po jakim czasie będę mogła ponownie rozpocząć współżycie. czy któraś z Pań jest już po takiej operacji? Serdecznie pozdrawiam, K.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ania
Ja wspolzylam miesiac po laparoskopii,tez mialam duza torbiel(endometrialna)jajnika.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość andzia
Mój lekarz powiedział ze powinnam zaraz zabrać się do roboty dzidziusia:)po laparotomii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość O
a ja jestem miesiac po operacji i nieiem czy moge wspolzyc*(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość krysia
co swedzą was pipki po operacji dawno kutasa nie miałyście w pici

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość xenia
Dziewczyny nie przejmujcie sie , dobrze bedie wiadomo ze to boli ale ja dwa tyg po laparoskopii wspolzylam moj chlopak byl delikatny takze nie odczuwalam bolu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość pacia
ja współżyłam po miesiącu trochę bolało ale nie było tak zle

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość paulina
Mam pytanie mam usunięty jeden jajnik i bardzo bym chciała mieć dziecko wie może ktoś ile po operacji trzeba czekać. z góry dzienkuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Martus
Ja mialam usuniety torbiel 10 cm z jajnikiem lewym i jajowodem,nie kochalam sie z mezem 3 miesiace ..a potem zaczelismy wspolzyc i jestem w ciazy *)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Joanna
Miałam usuniętą torbiel w lewym jajniku 12cm i polip na szyjce macicy ,mięśniaki 3 po 2cm lekarz też kazał brać się do roboty ale po 3 ,4 miesiącach i po diagnozie lekarza po usg itd .To wszystko się musi zregenerować nie powinno się współżyć ale najlepiej zapytać swojego lekarza on powie co i jak .Lepiej nie ryzykować i poczekać .U mnie teraz okazała się torbiel w prawym jajniku o 4 cm .Ale lekarz mówi że zazwyczaj jajnik jeden od drugiego przejmuje i na razie obserwujemy za miesiąc dalej wizyta .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.