Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Operacja usunięcia żylaków a sport


Gość Aleksandra

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Aleksandra

Dzien dobry, mam 21 lat, trzy lata temu dostałam skierowanie na operacje zylaków, ale dopiero 5 wrzesnia tego roku sie na nią zdecydowałam, nie jest to genetyczne, tak zwana taka uroda. mam kilka pytan: - czy moge stosować detromecyne aby rany po operacji sie lepiej zagoiły, 15 cięc, czy mogę stosować jakieś żele, maści na since, które wciąż sie utrzymuja? Od kiedy moge zacząć zmarowac blizny Cepanem? Aby znikły - Czy powinnam nosić rrajstopy uciskowe? Jeśli tak to jakie? Zwykłe, czy takie szyte na miare? - Kiedy będę mogła wrócić do sportu? Ogólnie jestem wysportowana, fitness, rower 100 km, bądz 10 km bieg - to standard, czy nie jest to zbyt obciążające dla moich nóg? Ile mogę? - Czy stosowac jakies tabletki, aby żylaki tak szybko nie wróciły Dodam tylko, że już widac jakie zyła będzie nastepna, po operacji widać ja jakby była narysowana, kazda nawet mała, ale nie wychodzi i nie widać zatorów, miałam najwiekszy zator żył 10 cm od pachwiny. 11 października kolejna operacja, drugiej nogi, z góry dziekuje za odpowiedz. A.R.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×