Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Trudności ze wzwodem po przerwaniu gry wstępnej


Gość extracter

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 17lat jestem prawiczkiem, moja dziewczyna tez 17 i dziewica. Mialem miec ostatnio swoj pierwszy raz, dziewczyna byla juz w samych majtkach, ja w boxerkach, ale przeszkodzila nam jej mama, wracajac szybciej do domu. Dalismy rade sie ubrac i jej mama poszla dalej do pracy po 10min. Na poczatku w sumie sie ucieszylem, bo czulem, ze nie mam pelnej erekcji, ale jak mama poszla, ona zaczela dalej do mnie sie dobierac i bylismy juz nadzy, ale mi nie mogl stanac, powiedzialem jej, ze to przez stres zwiazany z jej mama. Czy moglo miec na moja erekcje wplyw to, ze predzej wypilem wino i z 14godzin przed pierwszym razem sie masturbowalem? Normalnie nie mialem z tym problemu, zawsze nawet jak sie calujemy to mam erekcje, ale boje sie, ze mi za drugim razem tez nie stanie :/, wczoraj siedziala na mnie calowalismy sie i mi stal do czasu 2 min przed skonczeniem pocalunku, tez jakby tak opadl:( (calowalismy sie z 15min) co robic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anka ot tak

Nic, to normalne :) Zestresowałeś się i dlatego miałes problem z ponownym wzwodem. To normalne wiekszosc mezczyzn tak ma. Po prostu jesli chcecie rozpoczac wspolzycie wybierzcie chwileb gdy bedziecie sami nikt Was nie przylapie nie bedziecie zestresowani itp. Stres moze powodowac opadanie penisa, tak samo jak przemeczenie czy zła dieta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×