Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zabieg usunięcia pęcherzyka żółciowego a miesiączka


Gość Agusia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Mam zaplanowany zabieg usunięcia woreczka żółciowego który to zbiega się z terminem wystąpienia krwawienia, co z kolei jest niekorzystna sytuacją, brałam doustne tabl antykoncepcyjne jednak zaprzestałam brania po zdiagnozowaniu kamieni, cierpię też na zaburzenia miesiączkowania choć ostatnio chyba wróciło do normy, miałam też cholestazę ciążową, nie chce zmieniać terminu zabiegu ponieważ te ataki są coraz silniejsze i częstsze, zastanawiam się nad założeniem spirali(rodziłam przez cc)co mam w tej sytuacji zrobić???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam . ja miałam usunięty pęcherzyk żółciowy w piątek rano , a w nocy z czwartku na piątek dostałam miesiączkę . oczywiście zgłosiłam ten fakt lekarzowi . lekarz stwierdził że nie ma przeciwwskazań do zrobienia operacji . jest pewien dyskomfort w związku z miesiączką ponieważ po operacji boli brzuch i przez dwa dni nosi się dren w brzuchu . co do antykoncepcji to polecam spirale którą sama zamierzam założyć , jestem po cesarskim cięciu oraz porodzie naturalnym .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj mi właśnie chirurg powiedział że to niekorzystne i lepiej żebym terminy nie pokrywały się, tabletek z hormonami brać nie mogę żeby przesunąć, ja jestem tylko po cc i nie wiem czy mi założą spiralkę( zaryzykuję wizytą i konsultacją). Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×