Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Biały i brzydko pachnący osad pod napletkiem i trudności w ściąganiu napletka


Gość Wojtek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was. Mam 19lat, kiedy pierwszy raz zdjąłem skórę z napletka miałem 16 lat. Przyznam łatwo nie poszło, ale w końcu udało się. Ale od tamtego momentu mam kilka pytań które mnie dręczą: 1. Podczas masturbacji kiedy penis jest w pełnym zwodzie bardzo ciężko jest zdjąć skórę z napletka, a jeżeli się udaje jest to bolesne. Co innego w czasie seksu, kiedy moja dziewczyna zrobiła mi dobrze buzią to schodził bez problemu i bezboleśnie. Więc co to może być, skoro źle schodzi bez seksu a dobrze podczas seksu. 2. Od tamtego momentu pod napletkiem zbiera mi się biały, śmierdzący osad. Bez problemu schodzi pod wodą. Przyznam że jest to nie miły zapach. Kiedy już umyję penisa, zapach ten nadal zostaje ale nie tak intensywny. Poczytałem na googlach i jedni mówią że to normalne a jedni że to grzybica. I już sam nie wiem co to może być. Bardzo prosiłbym o odpowiedzi ponieważ chciałbym wiedzieć o co w tym wszystkim chodzi. Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj! Ból przy zsuwaniu napletka podczas masturbacji może być związany z niedostatecznym nawilżeniem. Nie można wykluczyć również częściowej stulejki. Nieprzyjemny zapach oraz pojawianie się osadu pod napletkiem może być związane z niewłaściwą higieną lub zakażeniem grzybiczym. Aby ustalić przyczynę dolegliwości powinieneś udać się do specjalisty urologa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, o czym mówisz to smegma - normalna wydzielina smarująca penis. Nadmierne gromadzenie i zapach powodowane są zbyt rzadkim myciem i ćwiczeniem penisa. Aby ułatwić ściąganie napletka, używaj smaru lub śliny. Myj często obnażoną żołądź, po umyciu smaruj kremem lub wazeliną. Możliwie często ściągaj napletek z żołędzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×