Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Skrzywiony penis i trudności z zsunięciem napletka


Gość Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wydaje mi się, że mam dość poważny problem z moim penisem. Polega on na tym, że po pierwsze jest zakrzywiony (trochę dalej od połowy) ku dołowi o jakieś 30 stopni. Na domiar złego ma też on dziwny rozstaw. Gdy normalny penis ma górną płaszczyznę położoną równolegle do naszego wzroku gdy parzymy na niego z góry, to mój tę płaszczyznę ma skierowaną na prawo, przez co jest jakby skrzywiony podwójnie. Jego średnica jest przekręcona również o jakieś 30 stopni. Do tego dochodzi napletek który jest naturalnie długi i podczas wzwodu nie mogę go zsunąć całkowicie, gdyż powraca on na swoje miejsce. Byłem u kilku lekarzy. Pierwszy w ogóle mnie zignorował i powiedział, że taka jest jego uroda (był to starszy facet, który widocznie nie chciał mnie w ogóle słuchać). Drugi specjalista stwierdził, że przyczyną tego jest zbyt krótkie wędzidełko i już byłem umówiony na zabieg, ale prawdę powiedziawszy jakoś to odłożyłem, aż w końcu dałem sobie spokój. Trzecia wizyta była najbardziej fachowa, również dlatego, że powiedziałem lekarzowi o skrzywieniu prącia, ten stwierdził iż przyczyną opadającego napletka jest właśnie to skrzywienie, ale niestety nie chciał się tego podjąć, gdyż jak się sam wyraził - jest to dość skomplikowane, żeby korygować takiego penisa i odesłał mnie do Internetu bym postarał się dowiedzieć kto w ogóle w Polsce może wykonać taki zabieg, co mnie bardzo zasmuciło. Pochodzę z okolic Kielc. Jestem w zupełnej kropce skoro lekarz specjalista rozłożył ręce w tak ważnej dla każdego mężczyzny sprawie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×