Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Rozciągnięta i wisząca skóra po operacji przepukliny pachwinowej


Gość A

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, prawie dwa lata temu mialem zabieg (metoda liechtensteina). Przepuklina byla duza. Po operacji lekarze mnie zapewniali, ze wszystko wroci do normy, ze skora sie sciagnie i wszystko sie wyrowna. Przez rok bylo dobrze, ale moszna zaczela sie rozciagac, skora wisi i jest coraz gorzej. Wydaje mi sie ze to moze byc wina tego, ze przybralem pare kilogramow na wadze i ogonie caly troche przytylem - ale pewnosci nie mam. Bylem u chirurga, zbadal mnie i zapewnil ze nawrotu przepukliny nie ma i ze wszystko jest dobrze (jesli chodzi o przepukline). Ale juz mi nie odpowiedzial na moje pytanie o wiszaca skore. Ani chirurg, ani internista nie udzielili mi informacji dokad mam sie udac z tym problemem. Bardzo prosze o pomoc, bo to jest dla mnie ogromny problem. Widac wypuklosc przez spodnie, wyglada to jakbym znow mial przepukline. A ja wykanczam sie nerwowo (spojrzenia ludzi, ogromny dyskomfort).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj! Jedyne co można w tej sytuacji doradzić to wizyta u innego specjalisty w dziedzinie chirurgii, który wykaże zrozumienie Twojego problemu. Najprawdopodobniej konieczny będzie kolejny zabieg w celu usunięcia nadmiaru skóry moszny. Istnieje prawdopodobieństwo, że taki zabieg nie będzie mógł być refundowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×