Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zgrubienie, problem z chodzeniem i powiększenie jądra po operacji przepukliny pachwinowej


Gość marcel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 13 czerwca miałem operacje przepukliny pachwinowej lewostronnej z użyciem siatki . I teraz w czym problem. 1. Powyżej rany zrobiło się zgrubienie. Jest ono jakież pol centymetra nad rana i długie jak rana. Boli w jednym miejscu jak dotykam. 2. Mam poważny problem z chodzeniem.normalnie jestem w stanie przejść około półtora km poczym zaczynam utykac bo miejsce gdzie jest rana robi się strasznie twarde i wypukłe. Przeszkadza mi to w chodzeniu. Jak wrócę po spacerze do domu i się położę twardość znika. 3.lewe jądro po operacji zrobiło się dwa razy większe od prawego na mosznie po lewej stronie widać mi żyły i nad jądrem w mosznie mam splot grubych żył.zaczyna mnie to od dwoch dni pobolrwac . pytanie mam takie. Zwolnienie mam na 4 tygodnie. Mam ciezka prace stojąca na taśmie w fabryce czasem muszę dźwigać ciężkie paczki lub pchac bardzo ciężkie wózki. Czy w takim stanie nadaje się do pracy? Mój lekarz twierdzi że tak. Dlaczego 4tygodnie po mam nadal problemy z chodzeniem? Równie, mam problemy z prowadzeniem auta jak za dużo razy ponaciskam sprzęgło. Czy te moje dolegliwości oznaczają ze coś z operacja nie tak? Dodam też ze przy próbie podniesienia czegoś cięższego nadal odczuwam bol a lekarz każe mi wracać do pracy w fabryce!!!!* co ja mam robić? Trafiam wszędzie na mur niezrozumienia i niekompetencji lekarzy i dluuuugie terminy oczekiwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem u lekarza przedwczoraj i.... 1 zrobił mi się piękny wodniak na lewym jądrze 2 prawdopodobnie zawinela się siatka 3 mam skierowanie na herniogram i usg jadra 4.jednym słowem załamka bo przepuklina do poprawy i wodniak do usuniecia. Powiem jedno lekarze na przepuklinach się G...o znają i niby zabieg popularny robiony w super szpitalu a spieorzony i jak czytam to masa ludzi ma po operacji problemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×