Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból pochwy podczas miesiączki


Gość Marta

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas miesiączki strasznie boli mnie pochwa, tam w *głębi* . To takie uczucie ciągnięcia, ciążenia i ból poprostu. Boli dość mocno bo przeszkadza mi w normalnych czynnościach. W pierwszy dzień jest najgorzej, w drugi boli już mniej. Nie ma to związku z pozycją, nawet podczas leżenia boli i nie wiem jak temu zaradzić ? Czy to normalne ? Ma ktos podobnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj! Najprawdopodobniej są to bóle związane z miesiączką. Dorażnźnie możesz stosować leki przeciwbólowe oraz rozkurczowe (np. no-spa). Warto jednak udać się do ginekologa, który przeprowadzi diagnostykę dolegliwości oraz zaproponuje odpowiednie leczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mam bólów w głębi, ale boli mnie pochwa podczas okresu. I nie przez cały czas, tylko kiedy mam takie momenty, gdy krwawienie jest bardzo mocne i czuję to, na początku boli mnie niesamowicie bardzo, a później coraz słabiej i przestaje... Też nie wiem dlaczego tak jest, a chciałabym się dowiedzieć, wiec szukam. Mam 18 lat i nie wiem kiedy się tak zaczęło, myślę, że zawsze tak było z tego co kojarzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Malwina

Witam. Rowniez mam bol pochwy . Wlasnie w srodku. Pare dni temu mialam zapalenie pecherza moczowego i moze to przez to,ze dokladnie nie jest wyleczony. W dzien mnie az tak nie boli jak na wieczor . Ale nie dlugo wybieram sie do ginekologa,bo nie dosc,ze mam bol w pochwie to jeszcze 3 razy w ciagu miesiaca okres. Prawie w ogole nie mam odpoczynku od miesiaczki ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak mam. Bolą mnie ściany pochwy. Pierwszy dzień jest najgorzej a potem lepiej. Mam 15 lat na początku mnie nie bolało, ale nie wiem od kiedy to dokładnie mam. Raczej do ginekologa nie pójdę, bo się boję. Też nie współżyłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też boli przy wyjsciu pochwy podczas okresu. Tak jakby coś ciazylo tam... Tak jakby blona dziewicza zatrzymywała krew i te wszystkie skrzepy. Wiem okropne to jest ale co zrobić *(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 3 miesiące temu urodzilam moja Ale,wczoraj poraz pierwszy dostałam miesiaczke. Strasznie boli mnie pochwa nawet podczas oddawania moczu. Do tego kręci mi sie w głowie a i krwawienia jest silniejsze niż przed powodem. Wspomne rownirz, ze po porodzie byłam lyzeczkowana i ten bol jeat porownywalny do tego co teraz czuje podczas okresu. Proszę o porade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czytało się...

Kiedyś czytałam, że bóle mocne pochwy zwykle podczas.okresu to choroba, która.za.późno zareagowana powoduje że może być nawet bezpłodność. A nawet może.trzwba bedzie usunąć macice... Wręc.predko do lekarza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie stresujcie dziewczyny. TO  po prostu bóle miesiączkowe, macica ma skurcze żeby oczyścić się z niepotrzebnej blony śluzowej. Ja mam taki obfity i bolesny ,że prawie cały czas leżę, nie mam siły wstać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.05.2016 o 22:34, Gość czytało się... napisał:

Kiedyś czytałam, że bóle mocne pochwy zwykle podczas.okresu to choroba, która.za.późno zareagowana powoduje że może być nawet bezpłodność. A nawet może.trzwba bedzie usunąć macice... Wręc.predko do lekarza

idiotka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×