Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zaczerwieniona moszna


Gość kamil

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam taki problem, od jakiegos czasu mam nieswedzace zaczerwienienie na mosznie, pod swiatlem jakby sie blyszczalo. po jakims czasie pojawily sie rowniez plamy na zoladziu rowniez nieswedzace. bylem z tym u dermatologa, ale on nawet nie przyjzal sie mosznie, na zoladzia nawet nie spojrzal i powiedzial ze skoro nie swedzi, nie boli to nie wie co to jest, przepisal cos do psikania na alergie i krem cutavite, niestety to nie pomoglo. w mojej miescinie jest tylko jeden dermatolog ale zapisalem sie do innego miasta, ale wizyta dopiero pod w polowie lipca. nie mialem zadnych kontaktow seksualnych wiec jakies choroby weneryczne odpadaja, czytalem w internecie, ze niekiedy od raka lub zapalenia jadra robi sie czerwona moszna, a czasami boli mnie lewe jadro.wie ktos co moze byc przyczyna? zalaczam kilka zdjec http://oi46.tinypic.com/mabg3a.jpg http://oi47.tinypic.com/mip3qs.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Medicus

Witaj! Jeśli miewasz bóle jądra to warto udać się do uraologa w celu przeprowadzenia diagnostyki dolegliwości, gdyż może to być objawem nowotworu lub stanu zapalnego. Co do zaczerwienienia moszny to musi to obejrzeć dermatolog. Nawet jeśli pierwszy zestaw leków nie pomógł to warto udać się ponownie do tego samego specjalisty lub też poinformować nowego lekarza o wcześniej stosowanych preparatach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem prawie identyczny łacznie z pobolewaniem lewego jądra. Wiadomo o co może chodzić? Byłem u urologa robił USG moszny i niczego niepokojącego nie zauwazyl! Bardzo jestem ciekaw o co chodzi???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×