Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Basen po laparoskopii pęcherzyka żółciowego


Gość Gustaw

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj! Nie napisałeś jakiego rodzaju był to zabieg. Przez okres pierwszych dwóch tygodni po operacji powinieneś się oszczędzać. Teoretycznie lekkie ćwiczenia można rozpocząć po zagojeniu się ran i zdjęciu szwów. Gdy pójdziesz na wizytę kontrolną dopytaj lekarza o możliwość powrotu do sportu, gdyż będzie on najbardziej kompetentną osobą do udzielenia odpowiedzi na to pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stała czytelniczka

10 dni temu miałam usunięty pęcherzyk laparaskopowo mam pytanie kiedy mogę iść na basen , czy poopalać się ??? mam małe dziecko które ciągle woła a ja nie wiem czy mi wolno..czy mogę zacząć już dzwigac i do jakiego ciężaru...wybieram się na wesele czy toast jest dozwolony??? jest sezon na czereśnie truskawki arbuz czy to dla mnie zabronione???czy mogę już prowadzić samochód????nie cierpię wody niegazowanej co mogę zamiast tego??? czy dozwolona jest kawa rozpuszczalna?? od mojego lekarza usłyszałam tylko , proszę jesć wszystko co nie ocieka tłuszczem , jednak wolę sobie nie szkodzic...na kazdym forum pisze co innego.. Czy po usunięciu pęcherzyka mogę spać na prawym boku jeśli tak to od jakiego czasu po laparoskopi??Pęcherzyk usunięty laparaskopowo 10 dni temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×